Bizden Haberler

BOLU VE DÜZCE’DE INNOTEAM YARIŞMASI PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MAR. 07, 2017

Doğu Marmara KOBİ’lerinin İnovasyon Kapasitesinin Geliştirilmesi InnoTEAM Yarışmasına Başvurular Devam Ediyor. Yarışmanın tanıtımı için düzenlenen son paneller, Bolu ve Düzce'de 7 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

GEBZE VE YALOVA’DA INNOTEAM YARIŞMASI PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ŞUB. 27, 2017

Doğu Marmara KOBİ’lerinin İnovasyon Kapasitesinin Geliştirilmesi InnoTEAM Yarışmasına Başvurular Devam Ediyor. Yarışmanın tanıtımı için düzenlenen paneller, Gebze Sanayi Odası ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliklerinde 27 Şubat 2017 tarihinde düzenlendi.

INNOTEAM YARIŞMASI SAKARYA ve KOCAELİ PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ŞUB. 17, 2017

Doğu Marmara KOBİ’lerinin İnovasyon Kapasitesinin Geliştirilmesi InnoTEAM Yarışmasına Başvurular Devam Ediyor. Yarışmanın tanıtımı için düzenlenen ilk paneller, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Kocaeli Sanayi Odası ev sahipliklerinde 17 Şubat 2017 tarihinde düzenlendi.

INNOTEAM YARIŞMASI TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ

ŞUB. 06, 2017

“Doğu Marmara KOBİ’lerinin Inovasyon Kapasitesinin Geliştirilmesi InnoTEAM Yarışması" tanıtım toplantısı 6 Şubat 2017'de Kocaeli'nde gerçekleştirildi.

Kocaeli Sanayi Odası ile Innovist Projesi Kapsamında İşbirliği

HAZ. 03, 2016

KOBİ’lere inovasyon süreçlerini daha iyi yönetmeleri konusunda ve Sabancı Üniversitesi Avrupa İşletmeler Ağı Ekibi'nin yürüttüğü H2020 INNOVIST Projesi hakkında sanayicileri bilgilendirmek üzere 3 Haziran 2016 tarihinde TAYSAD OSB'de bir bilgi günü düzenlenmiştir.